OTELİMİZ
OTELİMİZ

HAKKIMIZDA

GENEL BİLGİLER

105.000 m2 alan üzerinde kurulu Anadolu Termal, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en büyük ve en gözde termal tatil köyüdür. Tesisimiz 2 etaba ayrılmış olup 16 blok ve 33.700 devreden (dönem) oluşmaktadır.

Termal tatilinizi nitelikli kılabilmek adına en ince ayrıntıların dahi düşünülerek uygulamaya alındığı otelimizde her bütçeye uygun konaklama imkânı sunulmaktadır.

ODA ÖZELLİKLERİ

Mutfaktan salona, yatak odasından banyoya tüm alanlar, ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurularak dekore edilmiştir. Mutfaklarda dört kişilik bir ailenin genel ihtiyaçlarını karşılayacak eşyaların yanında ankastre ocak ve buzdolabı bulunmaktadır. Salonlarda aileniz ile hoş vakitler geçirebileceğiniz oturma grupları, yemek masaları mevcuttur. İnternete Wi-Fi üzerinden sorun yaşamadan bağlanabilir; akıllı televizyonlarla keyfinize keyif katabilirsiniz. Yatak odaları, evinizi aratmayacak konforu ile dolaptan etajere, komodinden makyaj masasına çeşitli parçalardan oluşmuş, eksiksiz bir bütündür. Yataklar, sağlığınız ve rahatınız düşünülerek ortopedik tercih edilmiştir. Banyolarda kaplıca kürü alacağınız termal havuzda haftaların yorgunluğunu atabilir; balkona çıkarak manzaraya karşı içeceklerinizi yudumlayabilirsiniz.

YEME-İÇME

Anadolu Termal'in mutfağından çıkan taze ve leziz yemekler, 600 kişilik restoranda sunulmaktadır.

HIZLI REZERVASYON HATTI
Rezervasyon ve Bilgi için
Sizi Arayalım

SİZİ ARAYALIM

Çağrı Merkezi 0 272 207 18 01